Lorem ipsum...

Cizinci se představili na akci Kousek Ze/mě
2021 21. 6.

Cizinci se představili na akci Kousek Ze/mě

Poradna pro cizince a migranty

U příležitosti Světového dne uprchlíků (20. 6.) Poradna pro cizince a migranty při Diecézní charitě České Budějovice ve spolupráci s Young Caritas uspořádala v pátek 18. června odpoledne v budově diecézní Charity multikulturní setkání se symbolický názvem Kousek Ze/mě. Smyslem akce bylo inspirovat se příběhy, kulturou a dovednostmi cizinců, pro které se Česká republika stala novým domovem.

Young Caritas zve na zábavný týden v Jindřichově Hradci
2021 16. 6.

Young Caritas zve na zábavný týden v Jindřichově Hradci

Děti z Jindřichohradecka mohou v týdnu od 12. do 16. července zažít týden plný zábavných a současně naučných aktivit pod hlavičkou projektu Young Caritas při Diecézní charitě České Budějovice. Young Caritas se zaměřuje na neformální vzdělávání dětí a mládeže v podobě hravých projektových dnů, v rámci nichž experti na konkrétní témata předávají dětem znalosti z nejrůznějších oborů.