České Budějovice

Lucie Kohoutová

koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita České Budějovice

Facebook   Instagram

Mapa
Hradec Králové

Oxana Evsina 

koordinátorka Young Caritas
Diecézní katolická charita Hradec Králové

Facebook

Mapa
Plzeň

Milena Sojková

projektová koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita Plzeň

Instagram    Facebok

Mapa
Praha

Petra Cmárová

koordinátorka Young Caritas
Charita Česká republika

Facebook Instagram

Mapa

Linka podpory pro pedagogické pracovnice a pracovníky

Máte toho dost? Cítíte se vyčerpaně? Je pro Vás obtížné zvládat náročné období? Jako reakce na současnou epidemiologickou situaci nabízíme Linku podpory pro pracovnice a pracovníky ve vzdělávání.

Linka podpory pro pedagogické pracovnice a pracovníky

Naším cílem je podpořit psychickou odolnost nebo nabídnout východiska z náročných situací učitelkám, učitelům, ale i dalším pracovníkům ve vzdělávání. Můžete nám napsat email nebo rovnou zavolat.

Kontaktujte nás prostřednictvím emailu vzdelavani@charita.cz nebo na telefonu +420 730 804 205. Veškeré služby jsou důvěrné, mohou být anonymní a jsou zdarma v rámci projektu Akademie Young Caritas.

Volejte dřív, než se ztratíte v nepřehledných okolnostech, vztazích a emocích! Není ostuda si říci o podporu, naopak, je to znakem Vaší profesionality.

Co je Akademie Young Caritas?

Akademie Young Caritas je vzdělávací program pro pedagogické pracovnice a pracovníky s dětmi a mládeží posledních ročníků ZŠ a středních škol. Cílem vzdělávacího programu Akademi Young Caritas je vybavit účastníky kompetencemi pro moderní učení v oblasti témat sociálního pilíře udržitelného rozvoje.

Akademie Young Caritas v sobě obsahuje cyklus vzdělávacích seminářů, metodickou a supervizní podporu. Součástí je i participace mladých lidí na řešení problémů formou organizování tematických výzev nebo realizace školních projektů, které pozitivně ovlivňují komunitu, ze které mladí lidé vycházejí.

Více o akademii naleznete pod tímto odkazem.