České Budějovice

Lucie Kohoutová

koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita České Budějovice

Facebook   Instagram

Mapa
Hradec Králové

Oxana Evsina 

koordinátorka Young Caritas
Diecézní katolická charita Hradec Králové

Facebook

Mapa
Plzeň

Milena Sojková

projektová koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita Plzeň

Instagram    Facebok

Mapa
Praha

Petra Cmárová

koordinátorka Young Caritas
Charita Česká republika

Facebook Instagram

Mapa

Young Caritas na Letné pro Ukrajinu

Koncert s názvem Společně pro Ukrajinu se konal na Letné v neděli 3. dubna. A Young Caritas byli u toho. Anička a Janča z našeho týmu tam rozdávaly placky s ukrajinskými motivy. Sami se podívejte, jak celá akce probíhala a jaká byla na místě atmosféra. 

Young Caritas na Letné pro Ukrajinu

Mezi neziskovými organizacemi se na Letenské pláni objevil i stánek Charity České republiky, kde mimo jiné nechyběl ani panel Young Caritas, který informoval o našich aktivitách, které vykonáváme na podporu příchozím z Ukrajiny. Zároveň jste zde i v celém areálu mohli potkat Aničku s Jančou, které zde za náš tým rozdávaly nové placky. 

Solidarita, lidskost, respekt; Za mě mluví činy; Solidarita je zbraň a Nebuď DEBIL. To jsou placky, které jsme vytvořili v této nelehké době, abychom ukázali, že nám situace na Ukrajině není lhostejná. A kde jinde a kdy jindy je poslat do světa, než právě na benefičním koncertě na pražské Letné. 

Fotila Anna Pálová 

Související články