Young Caritas fórum

Jak zapojit mladé lidi více do činnosti Charity ČR? Debatujme na setkání Young Caritas Fórum.

Young Caritas fórum

Zveme všechny pracovníky s dětmi a mládeží, koordinátory dobrovolníků a Tříkrálové sbírky, pastorační pracovníky, metodiky vzdělávání, dobrovolníky do 26 let i ostatní kolegy z celé charitní sítě, kteří hledají inspiraci, na Young Caritas fórum aneb Jak lze zapojovat mladé lidi do činnosti Charity.

Fórum se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2023 od 10:00 do 17:00, v Kampusu Hybernská (Hybernská 998/4 Praha 1).

•    Představení programu Young Caritas
•    Sdílení dobré praxe
•    Možnosti zapojení a financování aktivit pro mládež
•    Open café s partnery a donory

Tematické workshopy

• Jak smysluplně zapojovat mladé lidi? – Sdílení zkušeností mezi účastníky a inspirace z projektů Globálního vzdělávání a osvěty
  • Laudato si' a udržitelný svět – Motivujeme mladé lidi k péči o společný domov
  • Young Caritas Challenge aneb jak zviditelnit sociální problém – Jednoduše, vizuálně a účinně upozorňujeme na charitní témata.
  • Ideathon aneb jak za 30 minut nastartovat změnu – Cesty k úspěšnému projektu s mladými lidmi.

Prosím přihlašujte se pomocí formuláře, který najdete pod tímto odkazem, a to nejpozději do 12. května. Účastnický poplatek činí 300,-, pokyny k platbě vám dorazí v následujících dnech po přihlášení. Pro dobrovolníky do 26 let je účast bezplatná.

Pokud máte jakékoli dotazy či postřehy, napište nám na e-mail youngcaritas@charita.cz.

Moc se na vás těšíme!
Tým Young Caritas