Léto s Young Caritas

Léto s Young Caritas

Na první dny letních prázdnin jsme si pro vás i vaše ratolesti připravili inspirativní projektové dny všeho druhu. Koordinátorky projektu Young Caritas vám spolu s milými hosty představí ve dnech 1. až 3. července malou ochutnávku toho, co na vás čeká celé léto. Do tajů slam poetry nás zasvětí nový objev české scény performativní poezie – Večerka (Hanka Nguyen), pro milovníky sportu a zábavy je zde odpoledne yoyování a na své si v pátek přijdou i příznivci ekologie a udržitelnosti, kdy spolu s Janou Vlkovou z Kytky k jídlu odhalíme tajemství rostoucího papíru. Budeme se na vás těšit každý den od 14 hodin v školicím centru Charity Česká republika, Máchova 571, Praha 2.