Lucie Kohoutová

Ideathon udržitelného rozvoje

Na začátku měsíce jsme měli tu možnost vyzkoušet si na vlastní kůži intenzivní setkání skupiny lidí, která měla za cíl přispět k naplňování cílů udržitelného rozvoje. Dá se vymyslet projekt na jeden den?

Ideathon udržitelného rozvoje

Ideathon udržitelného rozvoje máme úspěšně za sebou! Bylo to intenzivní, ale skvělé! Výsledky si zatím necháme pro sebe, ale vy se můžete podívat na video, které jsme pro vás přichystali. Pokusili jsme se vytvořit metodický návod, jak na ideathonu pracovat a jakých kroků se držet, abyste jej dovedli do zdárného konce. Pokud máte zájem si ideathon vyzkoušet, ale nevíte si s ním rady, rádi pomůžeme! Napiště na vzdelavani@charita.cz a my se s vámi spojíme.

Zároveň jsme zpracovali příručku, ze které můžete čerpat při realizaci ideathonu nebo poskytne konkrétní nástroje, které vytvoří dobrý základ pro úspěšné aktivní občanství.