Staň se naším dobrovolníkem!

Být dobrovolníkem Young Caritas předznamenává možnost účasti na mnoha skvělých akcích. Právě zde je totiž možné narazit na zajímavé lidi a poslechnout si jejich příběhy. Kromě toho s sebou dobrovolnictví přináší také převzetí společenské odpovědnosti. Pokud se zajímáš o celospolečenská témata a chceš se podílet na utváření naší budoucnosti, pak vítej mezi námi!

Staň se naším dobrovolníkem!

Bez dobrovolníků by to zcela jistě nešlo! Jen právě díky dobrovolníkům, jejich nadhledu, elánu a zapálu pro věc se můžeme podílet na mnoha skvělých akcích, jako jsou letní festivaly, filmové školy či projektové dny

caritas_volunteer

V Young Caritas navíc věříme, že dobrovolnictví utváří v mladých lidech hodnotový systém, který je formuje na celý jejich život. Zároveň jim pomáhá v sebeuplatnění a rozšíření obzorů. Snažíme se proto nabízet příležitosti, jak se realizovat na dobrovolnické fázi.

Pokud se chceš přidat na naší vlnu, ozvi se nám prostřednictvím kontaktů nebo formuláře

Věříme, že společně můžeme dokázat velké věci!

Chceš být v obraze?

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!