Staň se naším dobrovolníkem!

Být dobrovolníkem Young Caritas znamená účast na mnoha skvělých akcí i poznávání velkého množství zajímavých lidí a příběhů. Znamená to ale také aktivní zapojení a převzetí společenské odpovědnosti. Pokud se zajímáte o celospolečenská témata a chcete přispívat k lepšímu prostředí, ve kterém žijeme, pak vítejte mezi námi!

Staň se naším dobrovolníkem!

Bez dobrovolníků to nejde! Jen díky nim se můžeme podílet na mnoha skvělých akcích, jako jsou letní festivaly, filmové školy či projektové dny. Dobrovolníci nám pomáhají svým nadhledem, elánem i zapálením pro věc.

caritas_volunteer

V Young Caritas navíc věříme, že dobrovolnictví utváří v mladých lidech hodnotový systém, který je formuje na celý jejich život. Zároveň jim pomáhá v sebeuplatnění a rozšíření obzorů. Snažíme se proto nabízet příležitosti, jak se realizovat na dobrovolnické fázi.

Pokud se chceš přidat na naší vlnu, ozvi se nám prostřednictvím kontaktů nebo formuláře

Věříme, že společně můžeme dokázat velké věci!

Chceš být v obraze?

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!