Školy, spolky a organizace

Young Caritas uvítá spolupráci se školami i s organizacemi a spolky, které se zabývají prací s mládeží. Své síly můžeme spojit v rámci našich i Vašich projektů a akcí.

Školy, spolky a organizace

Každoročně se zapojujeme do mnoha projektů, které pracují s mládeží. Účastníme se mnoha letních akcí, festivalů, workshopů a projektových dnů. Zmínit můžeme WeMind - lidé v pohybu, který proběhl v létě 2020 na Střeleckém ostrově, pravidelně se účastníme Letní filmové školy v Uherském Hradišti, Mezinárodního festivalu dokumentárního filmu Ji.Hlava a mnoha dalších větších i menších akcí.

Vyzva

Jsme otevření každé nové spolupráci, která se potká s naším posláním a naší vizí. Pokud připravujete nějaký zajímavý projekt a chcete do něj zapojit Young Caritas, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktů nebo formuláře.

Chcete být v obraze?

Přihlašte se do oběru novinek a plánovaných akcí!