Absolvuj stáž v Young Caritas!

Chceš získat skvělou praxi z neziskového sektoru? V Young Caritas ti dáme příležitost! Nejen že dostaneš možnost prohloubit své znalosti, ale navíc se budeš moci podílet na projektech, které mají celospolečenský dopad.

Absolvuj stáž v Young Caritas!

I studentům vysokých škol poskytuje Young Caritas mnoho příležitostí. Můžeš nám pomáhat s PR, drobou administrativou nebo třeba s přípravou projektů. Nabízené aktivity tě budou nejen bavit, ale zároveň ti přinesou i cennou praxi do života. Navíc se budeš podílet na věcech, které opravdu mají smysl!

Součástí stáže je i možnost účastnit se řady nejrůznějších worhshopů, seminářů i školení a prohlubovat tak znalosti v oblasti společenských témat.

web (8 of 32)

Pokud se chceš ve svém budoucím profesním životě orientovat na neziskový sektor, sociální služby, rozvojovou spolupráci nebo třeba mezinárodní vztahy, stáž v Young Caritas pro tebe bude velkým přínosem! Ozvat se nám můžeš prostřednictvím kontaktů nebo formuláře.

Chceš být v obraze?

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!