Vyučující

Young Caritas uvítá spolupráci se školami i s organizacemi a spolky, které se zabývají prací s mládeží. Své síly můžeme spojit v rámci našich i Vašich projektů a akcí.

Vyučující

Každoročně se zapojujeme do mnoha projektů určených mládeži. Účastníme se spousty letních akcí, festivalů, workshopů i projektových dní. Příkladem takové události je festival WeMind – příběhy lidí v pohybu. Vedle toho jsme již pravidelnou součástí Letní filmové školy v Uherském Hradišti nebo Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.Hlava.

Vyzva

Jsme otevření každé nové spolupráci, která se potká s naším posláním a naší vizí. Pokud připravujete nějaký zajímavý projekt a chcete do něj zapojit Young Caritas, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktů nebo formuláře.

Chcete být v obraze?

Přihlašte se do oběru novinek a plánovaných akcí!