Chcete se zapojit?

Existuje mnoho způsobů, jak se zapojit do činnosti Young Caritas. Tím nejzákladnějším je takzvané mladé dobrovolnictví. V rámci toho rádi uvítáme nadšené mladé lidi, kteří se chtějí ve svém volném čase věnovat prospěšným společenským aktivitám. Při tom se naučí novým věcem, poznají inspirativní příběhy jiných a získají cenné zkušenosti do života. Další formou je možnost stáže pro studenty vysokých škol, která jim pomůže získat praxi z neziskového sektoru.

Chcete se zapojit?

Zapojit se však mohou i školy, organizace, spolky či rodiče dětí a mládeže. Uvítáme kohokoliv, kdo s námi bude chtít pozitivně přispívat společnosti!

Pokud se k nám chcete přidat, vyplňte prosím formulář níže a my se Vám v nejbližší době ozveme. Kontaktovat můžete také jednotlivé partnerské diecéze.

Pozn.: položky označené * jsou povinné.