Lucie Kohoutová

Chcete se zapojit?

Chcete se zapojit? Je mnoho způsobů, jak se do Young Caritas zapojit. Samotné srdce naší organizace tvoří dobrovolníci. S radostí přivítáme mladé nadšence, kteří by svůj volný čas chtěli věnovat prospěšným společenským aktivitám. Nové věci nebo třeba inspirativní příběhy druhých, to vše mohou být cenné zkušenosti dále využitelné v budoucím životě. Speciálně studenti vysokých škol pak mohou v rámci Young Caritas absolvovat stáž a získat tak praxi v neziskovém sektoru.

Chcete se zapojit?

Zapojit se však mohou také školy, organizace, spolky nebo třeba rodiče! Uvítáme kohokoliv, kdo chce společně s námi pozitivně přispívat společnosti.

Pokud se k nám chcete přidat, neváhejte vyplnit formulář umístěný níže a my se Vám obratem ozveme. Kontaktovat samozřejmě můžete i jednotlivé partnerské diecéze.

Pozn.: položky označené * jsou povinné.