Workshopy

V průběhu celého roku pořádáme nejrůznější workshopy určené dětem od 6 let. Zaměřujeme se na celospolečenská témata, jako jsou ekologie, finanční gramotnost, hlad, trvale udržitelný rozvoj a další.

Workshopy

Klademe si za cíl obohatit účastníky o nové vědomosti a zároveň předat motivaci vedoucí k touze i nadále chtít poznávat svět. V rámci zábavnou formou vedených workshopů aplikujeme takové metody, které děti i mládež zcela jistě zaujmou. Pokud máte zájem zúčastnit se některé z našich akcí, podívejte se, co právě v okolí Prahy, Plzně, Hradce Králové, Českých Budějovic i jinde napříč Českou republikou chystáme.

workshop

Pokud Vám žádný z našich workshopů nevyhovuje (např. polohou, tématem) nebo máte zájem o spolupráci, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím kontaktů či formuláře

Chceš být v obraze

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!