Veronika Zvánovcová

Workshopy

Během celého roku pořádáme na mnoha místech nejrůznější workshopy určené pro děti od 6 let až po mladé dospělé. Zaměřujeme se na celospolečenská témata, jako jsou ekologie, finanční gramotnost, hlad, trvale udržitelný rozvoj a mnoho dalších.

Workshopy

Naším cílem je předat účastníkům nové vědomosti a zároveň je namotivovat k touze poznávat a odhalovat další příběhy po vlastní ose.
Workshopy jsou vedené zábavnou formou a metodami, které děti i mládež zaujme. Pokud máte zájem o některý z našich workshopů, podívejte se, co právě chystáme v okolí Prahy, Plzně, Hradce Králové, Českých Budějovic i jinde v České republice.

workshop

Pokud nenajdete žádný, který by Vám vyhovoval polohou, tématem či jakkoli jinak nebo máte zájem o spolupráci s Vaším workshopem, ozvěte se nám prostřednictvím kontaktů či formuláře

Chceš být v obraze

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!