Projektové dny

Během dne věnovaného jedinému tématu se děti i dospělí naučí věcem, které je posunou zase o kousek dál. Ačkoliv témata jsou různá, pozitivní atmosféra zůstává vždy neměnná!

Projektové dny

Naučné besedy, tvůrčí dílny, dobrodružné výpravy a mnoho dalších aktivit zaměřujících se vždy na jedno téma pořádají Young Caritas v Praze, Českých Budějovicích, Hradci Králové i v Plzni.

Interkulturniakce

Zaměřujeme se na celospolečenská témata, jako jsou příroda, kultura, pomoc potřebným i pomoc vlastní komunitě. Učíme děti a mládež od 6 let to, co je v běžných školách okrajovou záležitostí a prohlubujeme jejich zájem o svět kolem nich.

Podívejte se, co aktuálně chystáme. Pokud sami máte nápad na projektový den a chcete s námi navázat spolupráci, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů či formuláře!

Chceš být v obraze?

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!