Interkulturní akce

Věříme v potenciál ukrývající se ve sdílení. Předáváme zkušenosti, příběhy i kulturní odkazy. Jsme přesvědčení o tom, že znalost jiných kultur vede k solidaritě, pochopení a v konečném důsledku k lepší společnosti.

Interkulturní akce

Proto se v Young Caritas věnujeme akcím, které účastníky seznamují s nejrůznějšími kulturami napříč celým světem a samozřejmě i s tou naší. Pro školy, neziskové organizace, dětské skupiny a další pořádáme akce, které mají za cíl otevírat obzory a pomáhají dětem, již od 6 let věku, poznávat civilizace, které mají zázemí tisíce kilometrů od naší rodné hroudy.

deti_mapa_Australie

Podívejte se, co aktuálně chystáme. Pokud sami chystáte podobnou akci a chcete s námi navázat spolupráci, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktů či formuláře!

Chceš být v obraze?

Přihlaš se do oběru novinek a plánovaných akcí!