Veronika Zvánovcová

Workshopy

Pro děti i mládež pořádáme v průběhu celého roku workshopy, které zábavnou formou učí nejrůznějším dovednostem.

Workshopy

Pořádáme workshopy všeho druhu pro základní i střední školy a pro volnočasová centra, při nichž spolu s dětmi poznáváme svět. Pod vedením zkušených lektorů a odborníků je seznamujeme s aktuálními společenskými problémy, přibližujeme jim důležitá globální témata a sdílíme své zkušenosti. To vše poutavou a zábavnou formou, která jim umožňuje získat bohaté zkušenosti použitelné snadno i v budoucím životě. Děti inspirujeme k otevřenosti a kritickému myšlení, k porozumění odlišnostem a k vnímání světa jako celku.

tasky

Pokud máte zájem o některou z našich akcí, podívejte se, co plánujeme. Případně se nám ozvěte prostřednictvím kontaktů či formuláře.