Workshopy

Pro děti i mládež pořádáme v průběhu celého roku workshopy, které zábavnou formou učí nejrůznějším dovednostem.

Workshopy

Workshopy určené žákům a studentům základních i středních škol, stejně jako návštěvníkům volnočasových center, prostřednictvím kterých děti poznávají svět, vedou zkušení lektoři a odborníci. Ti děti seznamují s aktuálními společenskými problémy, zasvěcují je do důležitých globálních témat a zároveň jim předávají své vlastní zkušenosti. Poutavou a zábavnou formou mladí lidé získávají zkušenosti použitelné i dále v budoucím životě. Kromě vnímání světa jako celku a porozumění odlišnostem jsou účastníci vedeni k otevřenosti i kritickému myšlení.

tasky

Pokud máte zájem absolvovat některou z našich akcí, neváhejte se podívat, co zrovna plánujeme. V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat pomocí  kontaktů či formuláře.