České Budějovice

Lucie Kohoutová

koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita České Budějovice

Facebook   Instagram

Mapa
Hradec Králové

Oxana Evsina 

koordinátorka Young Caritas
Diecézní katolická charita Hradec Králové

Facebook

Mapa
Plzeň

Milena Sojková

projektová koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita Plzeň

Instagram    Facebok

Mapa
Praha

Petra Cmárová

koordinátorka Young Caritas
Charita Česká republika

Facebook Instagram

Mapa

Příměstské tábory s Young Caritas v Praze!

Léto s Young Caritas bude opět plné zážitků i pro nejmladší! Zveme děti od 5 do 12 let na dva příměstské tábory, které se uskuteční v prostorách hotelu a školícího centra Marianeum na Vinohradech.

Děti čekají dva týdny plné her a zábavného poznávání nepoznaného. Budeme si hrát a objevovat, jak svět kolem nás vypadá. Na řadu přijde nejrůznější vyrábění, malování a tvoření, ale i dobrodružné výpravy. Především pak budeme zkoumat, jak moc člověk ovlivňuje přírodu a také to, jak o naší Zemi můžeme pečovat. Také společně zjistíme, odkud se bere jídlo, které každý den jíme a mnohem víc.

V týdnu od 26. do 30. července se zaměříme spíše na kreativitu a uspokojíme všechny malé snílky a ukážeme si, jak je naše Země na dlani. A v druhém týdnu od 2. do 6. srpna potěšíme všechny neposedy s dobrodružnou duší během Cesty za dobrodružstvím.

Přihlašování běží do naplnění kapacity nebo do 13. 6. 2021. Kapacita tábora je omezena, tábora se může zúčastnit maximálně 12 dětí.

Pro přihlášení klikněte zde

Nejpozději dva týdny před konáním tábora obdržíte všechny potřebné informace týkající se i aktuálních hygienických opatření, které budeme muset dodržet.

Program tábora bude začínat v 8:30 a skončíme ve 14:30, zkušení lektoři budou k dispozici dětem každý den vždy od 8:00 do 15:00 hodin. Program pro děti na táboře je bezplatný díky podpoře Ministerstva školství a Evropské unie. Vzhledem k tomu, že z grantu není možné uhradit i celodenní stravování, prosíme ty rodiče, pro které není příspěvek na stravování překážkou, o uhrazení příspěvku. Doporučená výše je 500,- až 800,- Kč. Vyšší příspěvek je solidární, tím přispíváte na stravování i dětem z rodin, které by si účast na táboře nemohli dovolit. Po obdržení vaší přihlášky dostanete potvrzení o jejím přijetí a instrukce k případnému zaplacení příspěvku. Děti budou mít zajištěné dvě svačiny a oběd na každý den.

Moc se těšíme na léto s vámi!

Tým Young Caritas

Logolink_OP_VVV_hor_barva_cz (1)