České Budějovice

Václav Peltan

koordinátor Young Caritas
Diecézní charita České Budějovice

Facebook   Instagram

Mapa
Hradec Králové

Oxana Evsina 

koordinátorka Young Caritas
Diecézní katolická charita Hradec Králové

Facebook

Mapa
Plzeň

Eva Karasová

projektová koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita Plzeň

Instagram    Facebok

Mapa
Praha

Petra Špiková

koordinátorka Young Caritas
Charita Česká republika

Facebook Instagram

Mapa

Young Caritas Praha

Probouzíme v mladých lidech empatii a chuť posilovat solidaritu a sociální spravedlnost na základě hesla "tvoř budoucnost"!

Young Caritas Praha

Young Caritas při Charitě Česká republika provází děti a mládež ve věku od 6 do 26 let globálním světem. Zapojujeme je do různorodých aktivit a nabízíme jim možnost podílet se i na jejich realizaci. Díky široké nabídce akcí a bohatému programu probouzíme v mladé generaci empatii, zájem, solidaritu – a především chuť podílet se na utváření lepší budoucnosti. 

prstempomape

Zapoj se!

Zapoj se!

Nabízíme mnoho příležitostí pro mladé lidi. Staň se dobrovolníkem či stážistou při studiích. Pomáhej nám s projekty, které vzdělávají a v konečném důsledku tvoří lepší společnost, ve které žijeme!

Více informací

Naše aktivity

Projekty s přesahem

„Svoboda bez vzdělání je nebezpečná, vzdělání bez svobody je zbytečné,“ prohlásil kdysi John Fitzgerald Kennedy. Věříme, že podpora dětí a mládeže a posilování jejich vědomostních, sociálních a komunikačních dovedností přes netradiční metody neformálního vzdělávání mohou přispět k dalšímu rozvoji nejen dětí samotných, ale i celé občanské společnosti. A nejsme sami: Young Caritas je celoevropská platforma, k níž se svými aktivitami připojily již desítky evropských Charit. Jsme rádi, že i díky podpoře našich partnerů může mezi nimi být rovněž Charita Česká republika.“ 

 Jakub Líčka, generální sekretář Charity Česká republika 

Náš tým

Aktuality