České Budějovice

Lucie Kohoutová

koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita České Budějovice

Facebook   Instagram

Mapa
Hradec Králové

Oxana Evsina 

koordinátorka Young Caritas
Diecézní katolická charita Hradec Králové

Facebook

Mapa
Plzeň

Milena Sojková

projektová koordinátorka Young Caritas
Diecézní charita Plzeň

Instagram    Facebok

Mapa
Praha

Petra Cmárová

koordinátorka Young Caritas
Charita Česká republika

Facebook Instagram

Mapa

Young Caritas Praha

Na základě hesla „TVOŘÍME BUDOUCNOST" probouzíme v mladých lidech empatii, smysl pro sociální spravedlnost i solidaritu.

Young Caritas Praha

Young Caritas, dnes již celoevropská platforma, zapojuje mladé lidi do činnosti Charity a poskytuje jim tak možnost spolupodílet se na šíření osvěty napříč společností. Prostřednictvím nejrůznějších aktivit zahrnujících vedle výpomoci ve zdravotních a sociálních službách také organizaci akcí pro školy i veřejnost je v mladé generaci probouzena empatie, zájem a solidarita. Vezměme odpovědnost do vlastních rukou a pojďme společně pozitivně ovlivňovat naše okolí!

#dobrovolník #nejsmelhostejní #ty+já=my #úsměvnicnestojí #každýmůžepomoci #dobrýskutek #novázkušenost #mátocenu

prstempomape
Zapoj se!

Zapoj se!

Láká tě práce dobrovolníka nebo třeba stáž při studiu? Neváhej a připoj se k týmu Young Caritas! Pojď nám pomoci s projekty, které vzdělávají a v konečném důsledku pomáhají útvářet lepší společnost.

Více informací

Naše aktivity

Projekty s přesahem

„Svoboda bez vzdělání je nebezpečná, vzdělání bez svobody je zbytečné,“ prohlásil kdysi John Fitzgerald Kennedy. Věříme, že podpora dětí a mládeže a posilování jejich vědomostních, sociálních a komunikačních dovedností přes netradiční metody neformálního vzdělávání mohou přispět k dalšímu rozvoji nejen dětí samotných, ale i celé občanské společnosti. A nejsme sami: Young Caritas je celoevropská platforma, k níž se svými aktivitami připojily již desítky evropských Charit. Jsme rádi, že i díky podpoře našich partnerů může mezi nimi být rovněž Charita Česká republika.“ 

 Jakub Líčka, generální sekretář Charity Česká republika 

Náš tým

Aktuality