Young Caritas zve na zábavný týden v Jindřichově Hradci

Děti z Jindřichohradecka mohou v týdnu od 12. do 16. července zažít týden plný zábavných a současně naučných aktivit pod hlavičkou projektu Young Caritas při Diecézní charitě České Budějovice. Young Caritas se zaměřuje na neformální vzdělávání dětí a mládeže v podobě hravých projektových dnův rámci nichž experti na konkrétní témata předávají dětem znalosti z nejrůznějších oborů.

„V pondělí děti čeká ochutnávka čaje a poznávání jiných (čajových) kultur, v úterý se mohou těšit na výlet do Kaprouna s odborníkem na krajinu České Kanady. Ve středu se naučíme, jak se chovat k živočichům kolem nás a ve čtvrtek si zkusíte vytvořit podcast se zkušenou moderátorkou. Celý týden pak zakončíme kreativním výtvarným tvořením,“ prozrazuje k programu Václav Peltan, koordinátor Young Caritas České Budějovice.

Všechny aktivity pro děti jsou bezplatné díky podpoře Evropské unie a MŠMT.
Přihlašování běží do naplnění kapacity. Kapacita jednotlivých dní je omezena na 15 dětí. Sraz účastníků je vždy na adrese Archiváře Teplého 1306/II (prostory Farní charity Jindřichův Hradec).

Přihlášky a dotazy můžete směřovat na tel. 737 163 475 nebo e-mail youngcaritas@dchcb.charita.cz.

Více informací včetně programu na jednotlivé dny najdete také v přiloženém plakátu.

Těší se na vás
tým Young Caritas