Léto s Young Caritas v Českých Budějovicích: zábava s experty i příměstský tábor

Pro děti z Českých Budějovic a okolí jsme připravili zábavný týden plný zajímavých projektových dnů i příměstský tábor v krásném prostředí farní zahrady. Vydejte se s námi za dobrodružstvím!

Nenásilnou formou a dobrým příkladem učíme děti k zájmu o svět kolem nás a především respektu vůči ostatním a sobě samým. Věříme, že to všechno lze předat hrou a máme zkušenosti, že to může být pro všechny velká zábava. I proto se k nám děti vrací.

Týden s YC v ČB_2021Týden s Young Caritas v Českých Budějovicích
26.–30. 7. 2021

(pro děti od 6 let)
Zveme děti od 6 let na týden plný zábavných projektových dnů pod vedením expertů, kteří děti vtáhnou do různorodých témat, her i tvoření.
Základnu budeme mít v naší klubovně v prostorách Diecézní charity České Budějovice, Kanovnická 18.
Děti se mohou účastnit celotýdenního programu nebo jen vybraných projektových dnů.
Aktivity jsou bezplatné díky podpoře Evropské unie a MŠMT.

Příměstský tábor Dobrá Voda_2021Příměstský tábor SVĚT VŠEMI SMYSLY
na Dobré Vodě u Českých Budějovic, 9.–13. 8. 2021

(pro děti od 6 do 13 let)
Pojďte s námi aktivně prožít a vnímat svět všemi smysly v krásném prostředí fary na Dobré Vodě u Českých Budějovic.
Společně budeme objevovat svět kolem nás. Zaměříme se na různé pohledy, jak vnímat, chápat, cítit a vidět náš svět a vše co se v něm děje. Budeme plnit úkoly, poznávat přírodu, naše schopnosti, smysly a hlavně sami sebe.
Aktivity jsou bezplatné díky podpoře Evropské unie a MŠMT.

Pro přihlášení můžete využít i přihlašovací formulář.

Přihlášky a více informací:

Václav Peltan, tel.: 737 163 475 nebo e-mail youngcaritas@dchcb.charita.cz.

• Všechny potřebné informace (včetně aktuálních hygienických opatření) vám rádi předáme  telefonicky nebo e-mailem.
  • Přihlašování běží do naplnění kapacity (max. 15 účastníků).
  • Veškeré aktivity jsou bezplatné díky podpoře Evropské unie a MŠMT.

Moc se těšíme na léto s vámi!
Tým Young Caritas České Budějovice